x 


Gizli Rezistanslı Çay Makinesi

İmalatçısından en kaliteli gizli rezistanslı çay makinesi modelleri en uygun gizli rezistanslı çay otomatı toptan gizli rezistanslı çay makinesi satış listesi gizli rezistanslı çay makinesi fiyatlarıyla gizli rezistanslı çay kazanı üretimi
Gizli Rezistanslı Çay Makinesi GZR02:Ofisler için profesyonel gizli rezistanslı çay makinesi modelleri büfelerde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik gizli rezistanslı çay makinesi fiyatları susuz kalınca rezistansı zor patlayan tabana sıfır ısıtıcılı çay makinası fabrikası imalatçılarından kolay arıza yapmayan sağlam gizli rezistanslı çay makinesi satışı gizli rezistanslı çay makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir kullanılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com

Gizli Rezistanslı Çay Makinesi GZR02

Gizli rezistanslı çay makinesi özellikleri;

* Ölçüleri: 315x400x485 mm - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 4.5 kg
* Kapasite: 15 lt 160 bardaklık
* Güç: 2000 w - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik termostat
* On/Off lambası özelliği
* Isıtıcı lambası özelliği - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İkaz lambası özelliği
* Alarmlı ikaz sistemi özelliği
* Gizli rezistanslı çay makinesi 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı 0212 23707559
* Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çeliktir
* Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 boy modeli mevcuttur
* Toplu çay tüketilen mekanlarda kullanıma uygun olan sanayi tipi çay makinesinin imalatı hijyene uygun ve dayanıklı olarak yapılmıştır
* Otomat ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isı yalıtımlı kulpları vadır
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmış olup gizli rezistanslıdır
* Sanayi tipi çay makinası üzerinde ısı yalıtımlı taşıma kulpları, sıcak su ve demlenmiş çayın seviyesini ayrı ayrı gösteren çubuk şeklinde seviye gösterge boruları vardır - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Rezistansında paslanmaz çelik tüp kullanılmıştır
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* Isıyıtıcı koruyan emniyet sistemi mevcuttur - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otellerde işyerlerinde bürolarda pratik çay demleme makinası olarak kullanılan bu gizli rezistanslı çay makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, gizli rezistanslı çay makinesi yedek parçaları (rezistansı,kapağı,kapak kulbu,taşıma kulpları,termostatı,çay süzgeci,dem haznesi,sıcak su musluğu,çay demi musluğu,su seviye göstergeleri,silikon musluk lastiği v.b. otel işyeri büro tipi gizli rezistanslı çay makinesi) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir

Gizli Rezistanslı Çay Makinesi AGZR02:Endüstriyel çay ocakları büro tipi çay otomatları sanayi tipi çay makineleri modellerinden olan bu ürün 31.5*40*48.5 cm ölçülerinde 15 lt kapasiteli 160 bardaklık çay alabileceğiniz gizli rezistanslı çay makinesidir - Gizli rezistanslı çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde böyle bir gizli rezistanslı çay makinesi var ve arızalıysa veya gizli rezistanslı çay makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli gizli rezistanslı çay makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize gizli rezistanslı çay makinesi bakımını onarılacak gizli rezistanslı çay makinesi tamirini servisini yaptırabilir, gizli rezistanslı çay makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel gizli rezistanslı çay makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok